Project Description

Katalogy MEISTER

Vytváříme kompletní podobu katalogů pro zastoupení firmy MEISTER pro Česko a Slovensko. Kreativní podoba katalogů u nás vzniká nově a odlišně od německých vzorů, s fokusováním na českého zákazníka. Odlišná je nejen skladba a prezenatce produktů, ale i celkový designový vzhled, při zachování originálních designových prvků a typografie dle německých vzorů.

Katalogy MEISTER také kompletně vyrábíme a dodáváme klientovi až do skladu. Výroba probíhá výhradně na nových německých strojích Heidelberger, na nichž je celý katalog kompletně vytištěn, včetně olakování všech stran, v naprosto úchvatné kvalitě, a hlavě během neskutečných 5 hodin (celkově je vyrobený k distribuci během 1 a 1/2 dne) . Všechny námi produkované tiskoviny současně s klientem před tiskem pečlivě schvalujeme. A dále jsme přítomni i při samotné výrobě, kde si hlídáme a kontrolujeme kvalitu tisku. Kontrole náhledů tisku a kvalitě tisku věnujeme při výrobě hodně péče a pozornosti. Kvalita a barevná přesnost reprodukce vzorů podlahových krytin pro zákazníka znamená opravdu hodně, a my jsme si potřeb našich klientů dobře vědomi.

JAK TO DĚLÁME

Analýza cílové skupiny. Kreativní design. Grafický design. Ruční kresby a ilustrace. Typografie – písma na míru. Sazba textů, korekury s klientem. DTP obrazů rozlišení 600dpi. Certifikované litografie k tisku

KATEGORIE

Katalogy a prodejní prezentace